1 2 3 4 5 6

Aktualności

Szanowni PAŃSTWO,

  W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę naszego Szefa Pana Ryszarda Nowaka chciałyśmy Mu serdecznie podziekować za wieloletną współpracę oraz zdobyte doświadczenie. Kontynuując dalszą działalność Biura Podróży Promed w Gorlicach będziemy starać się utrzymać taki sam poziom organizowanych dla Państwa wycieczek. Zapraszać naszych Klientów w różne zakątki Globu, poznawać nieodkryte turystycznie skarby zarówno w Polsce jak i poza jej granicami oraz wprowadzać nowości do oferty.Skład osobowy biura pozostaje bez zmian.Wkrótce przedstawimy propozycje programowe na kolejny 2022 rok,na które serdecznie Państwa zapraszamy.

 

6.10.2021

Uprzejmie informujemy, że po przeszło 30 latach sprawowania funkcji Prezesa Zarządu naszej Spółki, Pan Ryszard Nowak przeszedł na emeryturę, a Spółkę przejęła Pani Agnieszka-Spólnik Kopczyńska, wieloletnia pracowniczka naszego biura podróży, która jednocześnie została Prezesem Zarządu.

WAŻNA INFORMACJA

01.06.2021

Uprzejmie informujemy, że można już pobierać ze swojego Internetowego Konta Pacjenta lub w swojej przychodni zdrowia, Unijny Certyfikat COVID. Jest to urzędowe potwierdzenie odbytego szczepienia lub posiadania potwierdzonego statusu ozdrowieńca lub też negatywnego wyniku testu PCR.

Od 1 lipca b.r. przez rok czasu, czyli do 30 czerwca 2022 r. Unijny Certyfikat COVID jest dokumentem wymaganym w podróży do wszystkich krajów UE, niezależnie od jej charakteru !

Jego ważność dla posiadacza określona jest następująco:

  • 1 rok od daty pełnego zaszczepienia,
  • 180 dni od daty negatywnego testu po kwarantannie ozdrowieńca,
  • 48 godzin od negatywnego testu PCR.

Informujemy o tym Państwa, Uczestników naszych wycieczek za granicę, z odpowiednim wyprzedzeniem, tak by można było skorzystać z powszechnego już dostępu do szczepień, względnie    ( o ile nie posiadamy aktualnego statusu ozdrowieńca, bądż nie chcemy lub nie możemy szczepić się)- wykonać test PCR , do 48 godzin przed przekroczeniem granicy.

Pragniemy nadmienić, że brak posiadania Unijnego Certyfikatu COVID, który stanowi wymóg dla podróżnego niezależny od organizatora, podobnie, jak np. paszport, wiza itp.-  zgodnie z obowiązującym prawem nie może być podstawą do bezkosztowej rezygnacji z imprezy turystycznej, gdy warunki pozwalają na jej realizację. Natomiast, gdy impreza zostanie odwołana przez organizatora z powodu braku warunków do jej realizacji, Uczestnikowi przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty w poczet tej imprezy.

 

Obsługujemy

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Dowiedz sie wiecej...